Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

FajnVino.cz s.r.o.
Horní náměstí 58
746 01 Opava
tel: +420 777 600 223
info(a)rakletparty.cz
www.facebook.com/rakletparty/

NOVINKY

arr3Trendy sezónySÝROVÉ DUO - RACLETTE A FONDUE Výše zmíněné sýrové speciality jsou populární zejména na rautech a...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 478 Kč

 


ŠVÝCARSKÁ VÍNA
Švýcarská vína

  

K sýrům neodmyslitelně patří víno. Dopřejte si nejen k raclettu to nejlepší co pro Vás jako výhradní  distributor  exkluzivních švýcarských vín Provins máme. 

 

 

Jaké je švýcarské víno?

Každá láhev vína ze Švýcarska je vlastně pokladem, z celkové produkce totiž překročí hranice jen pár procent. V této zemi mají nejvýše položenou vinici v Evropě, kde sklízejí hrozny z malých teras ve výšce 1 200 metrů nad mořem. Když si s vínem pohrajete na jazyku, můžete cítit i alpské byliny. Švýcarská vína by rozhodně neměla uniknout Vaší pozornosti.


Stejně jako se Švýcarsko dělí na oblasti jazykové, dělí se i na oblasti vinařské. Jejich hranice jsou více méně totožné s hranicemi etnicko-civilizačních prostorů, které jsou nositeli zavedených gastronomických a vinařských tradic. Plocha vinohradů je úměrná velikosti země a pokrývá asi 15 000 hektarů. 

  

 

Společnost FajnVino.cz s.r.o je výhradní distributor exkluzivních Švýcarských vín značky PROVINS pro Českou republiku a Slovensko. 

Zajišťujeme také velkoobchodní prodej do tuzemských obchodních sítí, do restaurací, hotelů a dalším subjektům. 

Vína dodáváme také jako tichá vína s logem Vaší firmy, která můžete použít jako exkluzivní dárek pro své obchodní partnery a dát do nákladů firmy.

  

VÍNA PROVINS - tradice od roku 1930 - OCHUTNEJTE ŠVÝCARSKOU KVALITU

Jako první v České republice dovážíme prémiová Švýcarská vína vinařství PROVINS - jedničkou v oboru a zároveň nejznámější vinařství v této oblasti.

Mezi znalci vyhlášená vína se zatím prakticky ze Švýcarska nevyváží. Možnost ochutnat je, jste tak měli doposud jen přímo ve Švýcarsku. Nyní, také díky společnosti FajnVino.cz s.r.o. jsou pro Vás tato vína k dostání také v České republice i na Slovensku.

 

VINAŘSTVÍ PROVINS

Společnost byla založena jako družstvo v roce 1930. Výrobci vína se spojili k vytvoření společnosti s cílem spolupracovat na vinohradnictví a vinařství. Později vytvořili novou strukturu společnosti, určenou také k propagaci a prodeji svých výrobků.

Provins je dnes předním výrobcem švýcarských vín -  v kantonu Valais zajišťuje pětinu celkové produkce, což odpovídá 10% celkové výroby vína ve Švýcarsku. 

Více než 3 400 členů družstva a vinařů důvěřují družstvu Provins natolik, že každoročně dodají ke zpracování přes 7 milionů kg vinné révy. Provins tak obhospodařuje více než 240 hektarů vinic v celém údolí Valais, kde dochází ke sklizni vinné révy, k celému procesu zrání vína až po jeho lahvování.

 

Na eshopu švýcarská vína najdete zde.