Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

FajnVino.cz s.r.o.
Horní náměstí 58
746 01 Opava
tel: +420 777 600 223
info(a)rakletparty.cz
www.facebook.com/rakletparty/

NOVINKY

arr3Trendy sezónySÝROVÉ DUO - RACLETTE A FONDUE Výše zmíněné sýrové speciality jsou populární zejména na rautech a...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 


ŠVÝCARSKÁ VÍNA » FajnVino.cz
FajnVino.cz

 

OCHUTNEJTE ŠVÝCARSKOU KVALITU 

Společnost FAJNVINO.CZ je výhradní distributor exkluzivních Švýcarských vín značky PROVINS

pro Českou republiku a Slovensko.

 


Zajišťujeme také velkoobchodní prodej do tuzemských obchodních sítí, do restaurací, hotelů a dalším subjektům. 

Vína dodáváme také jako TICHÁ VÍNA s logem Vaší firmy, která můžete použít jako exkluzivní dárek pro své obchodní partnery a dát do nákladů firmy.

 

Objednávejte na našich kontaktech zde.

 

Jako první v České republice dovážíme prémiová Švýcarská vína vinařství PROVINS - jedničkou v oboru a zároveň nejznámější vinařství v této oblasti.

Mezi znalci vyhlášená vína se zatím prakticky ze Švýcarska nevyváží. Možnost ochutnat je, jste tak měli doposud jen přímo ve Švýcarsku. Nyní, díky naší společnosti FajnVíno.cz s.r.o. jsou pro Vás tato vína k dostání také v České republice.

Vinice se nacházejí na nejkrásnějších jižních svazích švýcarských Alp. Zdejší speciální mikroklima jako jediné v Evropě určuje vysokou kvalitu hroznů v celém regionu. Slunce zde svítí nejméně 300 dnů v roce. Také proto zde má svá letní a zimní sídla mnoho známých osobností a celebrit z celého světa.  

Víno se pěstuje především v kantonech Valais - hlavním městem a vinařským centrem je město Sion - a dále v kantonu Vaud, kde leží vinice v okolí Ženevského jezera, především v okolí Lausanne.

 

      

 

VINAŘSTVÍ PROVINS

Společnost byla založena jako družstvo v roce 1930. Výrobci vína se spojili k vytvoření společnosti s cílem spolupracovat na vinohradnictví a vinařství. Později vytvořili novou strukturu společnosti, určenou také k propagaci a prodeji svých výrobků.

 

 

Provins je dnes předním výrobcem švýcarských vín -  v kantonu Valais zajišťuje pětinu celkové produkce, což odpovídá 10% celkové výroby vína ve Švýcarsku. 

Více než 3 400 členů družstva a vinařů důvěřují družstvu Provins natolik, že každoročně dodají ke zpracování přes 7 milionů kg vinné révy. Provins tak obhospodařuje více než 240 hektarů vinic v celém údolí Valais, kde dochází ke sklizni vinné révy, k celému procesu zrání vína až po jeho lahvování

 

      

 

Na eshopu švýcarská vína najdete zde.